نوکاران / ایده شغلی

شیوه نوین کسب درآمد از بخش سلامتِ گردشگری

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
5 دقیقه

توریسم درمانی ایده برای کسب درآمد به دلار به عنوان شغل دوم

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال شغل دوم و درآمد زایی بیشتر هستید میتوانید از ایده های مجموعه نوکاران در سایت پرکاران استفاده کنید .
امروز به بخشی میخواهیم بپردازیم که شاید خیلی از ما با آن آشنایی نداشته باشید .
بخش سلامت و زیبایی همیشه مورد استقبال اکثریت افراد است و بهتر است این را بدانید که ایران یکی از ارزان ترین کشور های دنیا در بخش سلامت و بخصوص زیبایی است ، البته شاید این ارزانی را خودمان احساس نکنیم اما با توجه به تفاوت نرخ دلار و ریال این ارزانی برای افراد خارج از ایران خیلی بیشتر احساس میشود .
اما خب  افراد از هر کشوری قطعا برای درمان به ایران نمی آیند اما شما میتوانید روی کشور هایی مانند عراق و امثال آن سرمایه گذاری کنید زیرا این کشورها عموما از بخش درمانی خوبی برخوردار نیستند و معمولا برای دنبال درمان خود به ایران می آیند اما خیلی از آن ها شناختی نسبت به پزشکان و مراکز درمانی ندارند ، خب اینجاست که شما میتوانید از این بخش کسب درآمد کنید .
اگر شما به یکی از زبان های انگلیسی یا عربی یا حتی کردی تسلط دارید میتوانید در این ضمینه فعالیت کنید و به کسب درآمد بپردازید.
خب شاید هنوز قانع نشده باشید که چرا یک نفر از کشوری دیگر باید برای درمان به ایران بیاید.
خب با یک مثال میتوانم این مورد را برای شما توضیح دهم :
اول اینکه کشوری مانند عراق بخش سلامت ضعیفی دارد بخصوص بیماری های مربوط به چشم و قلب و سرطان ها و بیماری های صعب العلاج و  مانند اینها ،  خب نزدیک ترین و ارزان ترین جایی که میتوانند بروند ایران است زیرا با اینکه ترکیه هم به آنها نزدیک است اما هزینه ی درمان در آنجا بسیار زیاد است .
دوما مثلا عملی مانند عمل لیزیک چشم در تهران چیزی حدودا 5 میلیون ( این مبلغ حدودی است و دقیق نمیباشد ) هزینه دارد با یک ضرب و تقسیم ساده میتوان آن را به دلار حساب کرد ( اگر دلار را 10 هزار تومان در نظر بگیریم) چیزی حدود 500 دلار میشود و این به شدت برای افراد خارجی ارزان است  ، حتی هزینه یک هتل 4 ستاره را در نظر بگیرید با تخفیفی که معمولا اکثر هتل ها میدهند برای هر شب 400 هزار تومان هزینه دارد و باز هم این را به هزینه های درمان اضافه کنید باز هم بیشتر از 700 دلار نمیشود درحالی که این هزینه فقط و فقط برای خود عمل جراحی در ترکیه 1700 دلار هزینه دارد پس این تفاوت نرخ هر کسی را وسوسه میکند .

پس مطمئن باشید میتوانید هرکسی را به خود جذب کنید به شرطی که از راه درست وارد بشوید.
چه سودی برای شما دارد و چه کار باید بکنید ؟

خب شما میتوانید با گرفتن وقت پزشک و همراهی آنها تا درمان کامل به عنوان کسی که مترجم و راهنمای آنان نیز هست و همچنین با رزرو کردن هتل برای آنها میتوانید به این کاربپردازید . خب حالا جواب سوال دوم ، این کار چون هیچ سرمایه از شما نمیخواهد سودش 100% است و هزینه ایی که شما از این افراد دریافت میکنید بستگی به خودتان دارد اما توجه کنید که هزینه ی خیلی بالا نمیتواند کسی را به شما جذب کند پس قانع باشید و هزینه ی زیادی دریافت نکنید و این نکنه را نیز در نظر داشته باشید که اگر شما 300 دلار هزینه دریافت کنید این برای شما حدود 3 میلیون تومان درآمد است . 

چگونه  این افراد را پیدا کنم ؟
کار سختی نیست ، شما میتوانید یک پیج اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی باز کنید و با قرار دادن مطالب جذاب و هزینه های مختلف درمانی در ایران به زبانی که مسلط هستید ، آنها را جذب کنید .

توجه داشته باشید اگر موفق شدید فردی را جذب کنید و او از شما درخواست رزرو هتل داشت حتما بابت رزرو از او پیش پرداخت دریافت کنید زیرا هیچ هتلی بدون پیش پرداخت برای شما رزرو ثبت نمیکند و اگر به هر دلیلی آن فرد پشیمان شود شما هزینه ی هتل را ضرر خواهید کرد ، تنها کاری را که بدون پیش پرداخت میتوانید انجام دهید گرفتن وقت ویزیت پزشک است ، اما برای باقی کار ها که بار مالی برای شما دارد نباید بدون پیش پرداخت کاری را انجام دهید و حتما هنگام مراجعه ی فرد به ایران اول از همه ویزای او را بررسی کنید تا از قانونی بودن ورود او به ایران اطمینان حاصل کنید که برای شما مشکلی پیش نیاید ، سپس بابت تمام کارهایی که انجام میدهید همان لحظه از آنها هزینه دریافت کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید .
 توجه داشته باشید که نباید در هیچ کدام از مراحل درمان او را تنها بگذارید زیرا پیگیر بودن شما میتوانید تبلیغ مثبتی برای شما باشد و باعث جذب بیشتر بیماران به شما میشود .
قطعا تورسیم درمانی یا health tourism میتواند درآمدزایی بالایی برای شما داشته و یک شغل دوم مناسب برای شما باشد ، بخصوص که وقت آن نیز دست خودتان است و درآمد شما به دلار است.
سامانه پرکاران قوی ترین سامانه استخدام شغل دوم و دورکاری و کار در منزل و جدیدترین ایده های کار در دنیا در مجموعه نوکاران .

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/3d6b2e685fd639b1
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.