نوکاران / ایده شغلی

اگر کفشتان پاره شد،دیگر راه نروید تماس بگیرید...!

تاریخ انتشار: 2 سال پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
3 دقیقه

تعمیر کفش و کیف شما در محل

اگر شما خوب و خوشتیپ باشید احساس خوبی هم خواهید داشت.وقتی خیلی سرتان شلوغ است و از برنامه خود عقب هستید می توانید با یک تماس یا فشار و لمس گوشیتان توسط برنامه کفش یا کیفتان را در محل تعمییر کنید.شاید فکر کنید این ایده قابل اجرا نیست ولی سالهاست بعضی از شرکتهای غربی با ارئه اینگونه خدمات برای خود درآمدزایی میکنند.شما میتوانند با طراحی یک app (برنامه) ساده در سیستم عامل های اندروید و ios این ایده را به مرحله اجرا درآورید.برای دادن سفارش مشتری میتواند یک فرم در سایت پر کند و یک موتور با یک باکس در روز چند نوبت به سفارشات ثبت شده در سایت یا دربرنامه رسیدگی میکند.

سفاراشات اگر قابل تعمیر در محل با ابزارت همراه تعمیرکارتان باشند تعمیر میشوند و اگر نیازمند تعویض قطعه ای باشند یا تعمیرات پیشرفته تری میتوانید کالای مشتری را تحویل و در کارگاه خود تعمیرات را انجام دهید و سپس فردا یا همان روز به او تحویل دهید.

این ایده طبیعتاً در شهرهای برگ ایران بیشتر از شهرستان ها بازدهی دارد به دلیل زیاد بودن مشتری ها و قشر متفاوتی از آنها میتوانید درآمد بهترو سفاراشات بیشتری داشته باشید.

میتوانید خدمات اضافی را به شغل خود اضافه کنید تا سود بیشتری کنید مثلاَ خدمات واکس و براق کردن کفش ها را بعد از تعمیرات به صورت مجانی یا با تخفیف برای مشتریتان انجام دهید.

با گذر زمان و شناسایی مواد اولیه ای که بیشتر مورد مصرف قرار میگیرند و همراه داشتن آنها (مثل پاشنه ی کفش،چرم اضافی،انوع نخ های رنگی و...) از بردن سفاراشات تعمیرات پیشرفته و تعمیر آنها در کارگاه خودداری کنید و رفته رفته بیشتر سفارشات خود را در محل تعمیر کنید.

ولی تمامی شرکت هایی که تا به حال در این زمینه در خارج از کشور و داخل کشور فعالیت کردند به غیر از کفش خدمات و تعمیرات کیف های بانوان یا کیف های دستی آقایان یا چمدان را با کار خود اضافه میکنند.

اگر به دنبال ایده های بکر و جدید اینچنینی هستید حتما در قسمت بلاگِ وبسایت ما www.porkaran.com میتوانید در زیرمجموعه نوکاران آن را بیابید و اگر به دنبال پیدا کردن شغل دوم یا شغلی با کمترین سرمایه و تخصص هستید به قسمت آگهی استخدام وبسایت مجموعه پرکاران که پیشتر ذکر کردم،مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/286a829e2144edab
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.