نوکاران / ایده شغلی

رفع نیاز افراد گیاه خوار (وگان) ایده ای برای یک کسب و کار جدید

تاریخ انتشار: 10 ماه پیش
مدت زمان مطالعه این مطلب
4 دقیقه

تهیه مواد غذایی برای افراد وگان و سبزی خوار ایده جدید شغلی

جدیدا با این واژه خیلی مواجه شده ایم " گیاه خوار و خام خوار "  .

خب چقدر در این مورد میدانیم ؟

تعاریف :

گیاه خوار به کسی گفته می شود که صرفا محصولات گیاهی مانند سبزیجات و میوه ها را مصرف میکنند و این مواد میتوانند خام یا پخته باشند  و از خوردن هر نوع گوشت دوری میکنند .

خام خوار به کسی گفته میشود که محصولات خام را مصرف میکنند و این برنامه شامل نان و هرچیزی که پخته نمیشود , میشود .

با افزایش روز شمار تعداد این افراد بازار جدیدی تشکیل شده که نیاز روز افزونی به مواد غذایی متناسب با رژیم این افراد دارد . و اگر شما بتوانید از این نیاز استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید قطعا میتوانید موفق باشید .

خب این افراد معمولا بخاطر سخت گیری که در مواد غذایی دارند منوی غذایی محدود تری دارند و این منوی غذایی نیازمند مواد اولیه ی متناسب است , اگر شما بتوانید نیاز های آنها به این مواد غذایی را بر طرف کنید میتوانید درآمد مناسبی داشته باشید و هدف ما در مجموعه مقالات نوکاران نیز رسیدن به چنین هدفی است که بتوانیم بهترین ایده های شغلی و دورکاری و کار در منزل را به شما بدهیم .

1 . خب اولین چیزی که شما میتوانید تهیه کنید یک پکیج مواد غذایی است مانند سیب زمینی و هویج و ذرت و ..... اما نکته ی قابل توجه که باید به آن پرداخته شود  این است که شما میتوانید این بسته بندی ها را با توجه به وعده های مختلفی تهیه کنید مثلا میتوانید برای وعده ی صبحانه مواد غذایی را انتخاب کنید که سبک باشند و برای هضم به معده فشار زیادی نیاورند ولی در عین حال کالری مناسبی برای شروع روز داشته باشند مانند میوه های خشک شده و خرمای خشک شده .
برای وعده ی نهار و شام هم میتوانید از موادی مانند ذرت و سیب زمینی استفاده کنید به این صورت که ذرت ها را دانه کنید و سیب زمینی ها را پوست بکنید اما برای اینکه دچار فساد نشوند بهتر است که آنها را بلنچ کنید تا مدت زمان نگه داری آنها افزایش بیابد .

  1. از نوشیدنی ها نیز غافل نشوید زیرا گاهی این افراد دچار کمبود پروتین نیز میشوند و شما میتوانید با تهیه شیر سویا یا امثال آن به این افراد کمک کنید .
    قصد ما در این مقاله دادن ایده های جدید شغلی به شماست در مورد طرز تهیه این مواد میتوانید با استفاده از بستر اینترنت به قصد خود برسید .

نکات :
این افراد چون تمام تغذیه آنها از این مواد است پس خیلی برایشان سلامت و تازگی این مواد اهیمت دارد پس بهترین مواد را انتخاب  کنید .
برای بسته بندی آنها از بسته های دارای پارتیشن میتوانید استفاده کنید و اگر در آشپزی و پخت مواد غذایی برای خام خواران و گیاه خواران تبحر دارید میتوانید حتی طرز پخت این مواد را نیز روی آنها به صورت پیشنهاد بچسبانید و قطعا این کار باعث تفاوت شما نسبت به بقیه خواهد شد .

بازار فروش :

برای فروش محصول خود میتوانید آنها را به فروشگاه ها و رستوران ها بفروشید یا با تبلیغ خود در فضای مجازی مشتری های مستقیم خودتان را پیدا کنید .

اولین وگانیسم در سال 1944 ابداع شد و هر سال اول نوامبر روز جهانی وگان نام گذاری شده

ثبت دیدگاه

مقالات مرتبط

نویسنده

گروه محتوا
عضو پرکاران از 2 سال پیش

لینک اشتراک گذاری

https://porkaran.com/article/7df359a14554c571
▼ نکات بسیار مهم ▼

هشدار: پرکاران یک سامانه ثبت, مشاهده و جمع آوری آگهی شغل دوم ((بصورت کاملا رایگان)) می باشد و هیچگونه تراکنش مالی بین کارفرما و کارجو مورد تایید یا رد این سامانه نمی باشد و نیز هیچگونه مسئولیتی درباره نحوه همکاری یا قرارداد بین کارجو و کارفرما ندارد.لذا لطفا تا حصول اطمینان کامل اقدام به هرگونه همکاری یا پرداخت ننمایید.وبسایت پرکاران تنها منتشرکننده/جمع آوری کننده آگهی ها می باشد.پرکاران تلاش دارد آگهی هایی با محتوای صحیح و مناسب را منتشر نماید اما لازم است درمورد صحت و درستی آگهی ها کاملا هوشیار و مراقب باشید لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها بعهده نمی گیرد و نمیتواند صحت و سقم آگهی ها را تایید نماید و نیز مسئولیت استفاده از آگهی های مندرج در پرکاران برعهده استفاده کننده می باشد.
توجه: لطفا درصورت عدم رضایت از ادامه انتشار یا بازنشر آگهی خود, جهت حذف یا ویرایش آگهی موضوع را از طریق منو پشتیبانی یا گزینه گزارش آگهی (در انتهای همان آگهی) اطلاع داده تا سریعا درخواست شما پیگیری و اقدام لازم صورت پذیرد.بدیهی است سامانه پرکاران هیچگونه مسئولیتی را در قبال ثبت/حذف/ویرایش آگهی ها بعهده نمی گیرد.
در صورتیکه برای ثبت یا انتشار آگهی خود با موردی مواجه شده اید جهت راهنمایی و رفع مورد میتوانید در ساعات اداری با شماره تلفن: 88140056-021  تماس حاصل نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است.